Mistika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Įvadas. :}

Go down

Įvadas. :} Empty Įvadas. :}

Rašyti  Admin Tr. 08 05, 2009 5:26 am

Visą laiką domėjausi mistiką. Mane domino reiškiniai, kurių logiškai negali paaiškinti. Ieškojau padoraus mistikos forumo, kur galėčiau diskutuoti su tais, kurie irgi tuo domisi. Bet dėja, radau jų tik porą su nedaug temelių. Apimta lengvos nevilties, supratau, kad reikia kažko imtis. Nesakau, kad forumas tobulas. Bet jame bus daug temų, daug pakraipų. Kiekvienas žmogus, kuris domisi vienu ar kitu dalyku, tikrai suras jį čia ir galės pasakyti mums savo nuomonę. Na, o jeigu kartais pasigestute konors - rašykit man į privatą, būtinai ištaisysiu klaidą. Nebijokit man rašyti. Jeigu tik yra neaiškimų, į kuriuos neradote atsakymų forume - mano privatas visada atviras. Kolkas šis forumas tikrai tuščias. Nei temų, nei lankytojų. Bet aš, nebūčiau aš, jeigu nesutvarkyčiau reikalo iki galo. Taigi, jeigu užklydote čiam prašau palikti atsiliepimą. O jeigu susidomėjote, būtų labai malonu, jeigu prisjungtumetė prie mūsų forumo.

Atvira širdim, Admin.
Admin
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2009-08-05
Miestas : Vilnius

https://reiskiniai.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume