Vampyrai. Kas tai?

Go down

Tikėti ar ne?

Vampyrai. Kas tai? I_vote_lcap0%Vampyrai. Kas tai? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Vampyrai. Kas tai? I_vote_lcap0%Vampyrai. Kas tai? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Vampyrai. Kas tai? I_vote_lcap0%Vampyrai. Kas tai? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Iš viso balsų : 0

Vampyrai. Kas tai? Empty Vampyrai. Kas tai?

Rašyti  Admin on Kv. 08 06, 2009 3:06 am

Šioje temoje mes nekalbėsime apie Twilight'ą. Tad, jei tikėjaisi čia rasti Edvardo fotkių, gali jau gali gįžti į pagrindinį puslapį. :]

Vampyrai – maginės fantastikos būtybės, kurios egzistuoja gerdamos žmonių arba gyvūnų kraują dažnai turinčios antgamtiškų galių, ypatingiau funkcionuojantį kūną ir sugebėjimą persikūnyti į gyvūnus. Kai kuriose kultūrose yra mitų apie vampyrus ne žmones, o demonus ar gyvūnus, kaip šikšnosparniai, šunys ir vorai. Anot legendų vampyrai apibūdinami kaip nemirėliai – būtybės, prisikėlusios iš kapų ir siurbianti gyvųjų kraują, kad išgyventų. Taip pat manyta, kad vampyrai žudo tik naktį, nes saulės šviesa juos žudo. Vampyrą galima buvo užmušti tik pervėrus kuolu jo širdį. Esą vampyrai geba pasiversti šikšnosparniais ir išskristi. Todėl daug šių žinduolių būdavo žudoma.
Paprastai žmogus pavirsta vampyru, kai gauna vampyro kraujo. Aiškinama ir taip, kad žmogui iš pradžių visą kraują turi išsiurbti vampyras. Vampyrai dažnai apibūdinami kaip turintys nemažai įvairių papildomų galių ir charakterio bruožų, kurie labai skiriasi skirtingose tradicijose, ir yra dažnas tautosakos, kino ir literatūros subjektas.
Admin
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2009-08-05
Miestas : Vilnius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reiskiniai.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume