Praktika .

Go down

Praktika . Empty Praktika .

Rašyti  Admin on Kv. 08 06, 2009 4:00 am

Na, jeigu tikrai susidomėjai ir norėtum pradėti praktikuoti astrala, tau reikia išmokti porą dalykų:

Yra nemažai būdų pradėti astralinę kelionę. Galų gale, jūs galite eksperementuoti ir išsiaiškinti, kuris jums geriau tinka.

1.Atsipalaidavimas
Visi metodai susiję su atsipalaidavimu. Geriausia pirma nueiti į tualetą, jei nenorite būti biologiškai nutraukti Smile

Pasistenkite, kad aplinkui nebūtų nieko, kas atitrauktų, ir pasirūpinkite, kad niekas jums netrukdytų. Geriausia - susirasti tokią vietą, kur būtų visiškai tylu. Staigus triukšmai ir kiti dalykai gali sukelt "reperkusiją" - greitas sugrįžimas į fizinį kūną. Tai tas pats jausmas, kuris būna kai staiga pabundi po susapnuoto kritimo. Reperkusija dažniausia yra nemaloni, ir kartais gali padaryt fizinę žalą. Būtų gerai vengti jų.

Atlaisvinkit spaudžiančius rūbus, o jei jums patogiau - nusirenkite. Turi būti patogi temperatūra - žiemą būtų gerai užsiklot. Būtų gerai, jei nebūtų jokio spaudimo, planų, turite žinoti, kad niekas jums nepatrukdys. Pamirškite apie materialius dalykus. Jei pergyvenat dėl ko nors, geriau atidėkite bandymą kitam kartui.

1.1 Tarpinė sapno būsena

Tai turbūt paprasčiausias ir natūraliausias būdas, kuris leidžia vienu metu atpalaiduoti ir kūną ir protą. Geriausia naudoti šį būdą, kai esatę pavergę. Patogiai atsigulkit, užsimerkit, ir kai pradėsit atsipalaiduot, susikaupkite dėmesį ties kuo nors. Kai pasieksit tarpinės būsenos tarp sapno ir realybės, atsipalaiduokit dar labiau, sukaupkit dėmesį ant tamsos prieš akis. Svarbiausia - pasilikt šioje būsenoje.

1.2 Meditacija

Tai labai geras būdas atsipalaiduot. Susiraskite patogią vietą. Paprasčiausia technika - laikyti savo dėmesį ties ko nors. Reikia susikaupti ant vieno dalyko, kad patraukti dėmesį nuo aplinkinio pasaulio.

Dar vienas meditacijos būdas, tinkantis šiuo atveju. Pirma reikia pasistengt atsikratyt visų minčių - stengtis įsivaizduot savo protą kaip ramų ežerą. Po 1-2 minučių reikia galvot, kad aš ir mano kūnas - ne tas pats, ir aš guliu savo kūne, kaip miegmaišyje. Toliau reikia galvoti, kad mano jausmai, norai ir emocijos - atskiri dalykai, ir reikia susikoncentruot ties astralinio kūno. Toliau reikia pagalvot, kad protas - tai ne aš, o tik mano įrankis, ir aš juo naudojuosi. Galų gale - aš - tai kažkas atskiro nuo viso kito. Daugeliui žmonių ši meditacija sukelia išėjimą iš kūno. Man šis būdas labai padėdavo.

1.3 Laipsninis raumenų atpalaidavimas

Tai vienas pagrindinių metodų, kuriuos naudoja hipnozės meistrai, arba užsiimantys savihipnoze. Fizinis atpalaidavimas gali padėti pasiekt reikiamo transo. Šios technikos pradedamos kojų pirštų atpalaidavimų ir baigiasi galva.

Patogiai atsigulkite. Galvokite apie kiekvieną kūno dalį, kol ji nebus visiškai atsipalaidavus. Galvokite daugmaž taip: "Mano kairės kojos pirštukai atsipalaiduoja... aš jų nebejaučiu, jie tapo sunkūs, kaip iš gipso..." Ir taip apie kiekvieną kūno dalį. Dažniausia, kai prieinu pilvo, pradedu išeit iš kūno.

1.4 Savihipnozė

Patogiai atsigulkite arba atsisėskite, kad jums niekas netrukdytų. Būtų gerai, jei esate pavargę. Tada pradėkit skaičiuot mintyse: "vienas, kai suskaičiuosiu iki 25, aš išliksiu sąmoningas, o kūnas užmigs... du, kai suskaičiuosiu iki 25, aš išliksiu sąmoningas, o kūnas užmigs, trys....". Stenkitės kvėpuoti giliai ir lėtai, skaičiuokite taip pat lėtai - ne greičiau kaip padarot iškvėpimą-įkvėpimą. Skaičių galite pasirinkti bet kokį kitą, priklausomai nuo to, kiek greitai užmiegat.2. Kas toliau?


Kai pasiekiat būseną, iš kurios galima išeitį į astralą, dažniausia jaučiate vieną iš tokių pojūčių:

vibracijos - jausmas, lyg prie kūno pajungė 220V, ir krato. Kartais būna nemalonus, bet dažnai tai tiesiog šiek tiek neįprastas jausmas.
paralyžius - kūnas atrodo sunkus, kaip iš švyno. Jūs suvokiat save, tačiau pajudėt negalite. Keistokas jausmas, ir jis kartais sukelia trečią -
baimė - daug žmonių pradeda bijoti, kad nebegrįš, o kartais būna visiškai neapsakoma nežmoniška baimė. Nors iš tikrųjų nėra ko bijoti, nes astralinės kelionės beveik visada yra saugios
garsai - dažnai pradedant astralinę kelionę girdimi keisti garsai. Dažniausia tai būna keisto dažnio ūžesys, kartais pasigirsta balsai, atrodo kad kambaryje kažkas yra. Aš dažnai girdžiu muzika, ir ji skamba taip, lyg iš tikrųjų jos klausyčiausi - aiškiai girdžiu žodžius, kiekvieną instrumentą atskirai. Tai būna muzika, kuri realiai yra, arba ta, kurios nėra. Kolkas Smile
Jei jūs pasiekėt šią būseną - jūs tikrai arti kelionės! Net jei šį kartą nepavyko, jums greitai pasiseks. Svarbiausia čia - ketinimas, ir tikėjimas, kad tu galėsi pasiekt kitus pasaulius.

Iš šios būsenos jau reikia palikt savo kūną. Tam yra keli metodai:

2.1 Pakilimas

Tai turbūt paprasčiausias metodas. Reikia įsivaizduot, kad esi lengvas, kaip plunksna, ir plauki į viršų. Galvokite, kad esat lengvas, ir plaukiate į viršų, galvokite, kaip faina būt tokiam lengvam ir plaukt, kaip malonu nejaust kūno.

2.2 Posūkio technika

Antras metodas - posūkis. Stenkitės lėtai pasisukt, lyg bandot atsigult ant kito šono. Nebandykit judėt kojomis arba rankomis, pradėkit judesį nuo galvos, pečių, judėkite lėtai...
Admin
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2009-08-05
Miestas : Vilnius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://reiskiniai.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume